Naprawa samochodu po wypadku.

Blacharstwo i lakiernictwo:

- blacharstwo i lakiernictwo - naprawy powypadkowe wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych oraz auta terenowe.

- pełan serwis nie tylko blacharsko lakierniczy ale i mechaniczny , wraz z pomiarem geometri 

 

Stanowimy reprezentację dla klienta po wypadku. Napraw u nas bezgotówkowo - Reprezentowanie klienta u ubezpieczyciela to element naszej oferty, który nas wyróżnia spośród innych warsztatów . 

Wieloletnie doświadczenie w kontaktach z firmami ubezpieczeniowymi pozwala nam na szybkie prowadzenie spraw w taki sposób by wyceny dokonywane przez rzeczoznawców firm ubezpieczeniowych odpowiadały rzeczywistej utracie wartości samochodu.

Dysponujemy swiom prawnikiem który zajmuje się wszystkimi odszkodowaniami .Większość firm ubezpieczeniowych stara się zaniżać kwoty wypłacanych odszkodowań.  

Nasze doświadczenie oraz stała współpraca z rzeczoznawcami sądowymi może Cię przed tym ustrzec i uzyskać pełną wartość szkody .


Oferowana forma rozliczenia bezgotówkowego jest bardzo korzystna dla klientów. Dzięki niej eliminuje się konieczność zapłaty za usługę przez klienta, a także ogranicza się do minimum formalności, które załatwiane są w jego imieniu w towarzystwie ubezpieczeniowym.

 

Holowanie oraz pomoc drogowa  24h 7 dni w tygodniu  - Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Kiedy  niezbędne jest udzielenie pomocy drogowej w nagłych wypadkach, przewiezienie unieruchomionego pojazdu z wskazanego miejsca, typu:  parking lub warsztat wskazany przez klienta.

 

Samochód zastępczy - Na czas naprawy blacharsko lakierniczej oferujemy naszym klientom samochód zastępczy.

Naprawa samochodu, nie musi oznaczać dodatkowych utrudnień w codziennych obowiązkach czy dojazdach do pracy .

Nie zostawiamy naszego klienta w potrzebie. Za wszelką cenę próbujemy rozwinąć nasz wachlarz usług tak by każdy wychodząc z naszego warsztatu miał poczucie zadowolenia oraz satysfakcji.

Nie zostawimy Cię z problemem tylko wraz z Tobą spróbujemy się z nim zmierzyć.

 

Na JB SERVIS się nie zawiedziesz, wypadki się zdarzają ale my i tak jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nieszczęśliwe wypadki zdarzają się każdemu, nie koniecznie musi wychodzić to z Twojej winy.

W tej sytuacji należy bezzwłocznie skontaktować się z najlepszym warsztacie samochodowym z Trójmieście czyli z nami.

Poskładamy Twój samochód tak, że będzie wyglądał jeszcze lepiej niż przed samym wypadkiem.  

Zadzwonisz do nas a niczym już nie będziesz musiał się martwić, ponieważ my wszystkim się zajmiemy.

Na czele naszej grupy stoją prawdziwi fachowcy z wieloletnim stażem w branży motoryzacyjnej i oni zdecydowanie będą wiedzieli czego potrzebuje Twoja maszyna tak by wyglądała dla Ciebie zachwycająco oraz sprawdzała się ze strony mechanicznej.

JB SERVIS jest wykwalifikowaną firmą dlatego też posiada specjalistyczny oraz profesjonalny sprzęt, który pozwala na realizację każdej naprawy w sposób precyzyjniejszy i tym czasem dochodząc do perfekcji.

Firmę JB SERVIS wyróżnia zdecydowanie indywidualne podejście do klienta staramy się za wszelką cenę odnaleźć wynik problemu oraz go na zawsze zneutralizować. Dlatego posiadamy grono zadowolonych klientów, którzy w sytuacji nieszczęśliwego wypadku wybierają od razu numer kontaktowy do nas.