Mechanik Żukowo

Profesjonalny warsztat mechaniczny

Wyruszając w drogę Twoim celem jest dojazd na miejsce może być to droga do sklepu, do pracy lub na wspólnie spędzenie wakacji z rodziną.

My chcemy zadbać o Twoje pełne bezpieczeństwo podczas każdej podróży niezależnie od jej celu.

Niestety usterki samochodowe nie jednokrotnie pojawiały się i będą pojawiać w naszym życiu. Zadbajmy wspólnie by nigdy więcej was nie zaskoczyły lub jeżeli się przydadzą to na miejscu problemu pojawiły się odpowiednie osoby do naprawy Twojego samochodu.

Nasz warsztat mechaniczny posiada najwyższą jakość oferowanych usług na terenie Żukowa, Gdańska, Gdyni lub Sopotu.

Właśnie tych najlepszych profesjonalnych mechaników znajdziesz u nas w JB SERVICE. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie aut.

Mechanik samochodowy w Żukowie udzieli nie tylko naprawy Twojego samochodu ale i również zbada inne części samochodu tak by problem ponownie nie wystąpił.

Oferujemy wysokiej klasy serwis samochodów osobowych oraz dostawczych.

Naszym znakiem rozpoznawczym jest szeroki zakres usług, duże doświadczenie, ekspresowy czas realizacji i atrakcyjne, uczciwe ceny.

 

Mechanicy z Żukowa wyruszają również na pomoc - Pomożemy Tobie nie tylko w naszym zakładzie mechanicznym ale i również na drodze, ponieważ posiadamy całodobową pomoc drogową .

Wyruszymy z naszego warsztatu mechanicznego znajdującego się w Żukowie by wykonać naprawę Twojego auta lub holowanie do najbliższego warsztatu lub wybranego przez Ciebie punktu.

 

Skuteczne usuwanie usterek oraz naprawa aut

Nasi mechanicy w Żukowie posługują się najnowocześniejszym sprzętem do naprawy aut, który nie tylko przyśpieszy realizację wykonanych prac ale i również nada większej precyzji.

Na pierwszym miejscu w naszym warsztacie mechanicznym stawiamy na profesjonalizm, bo Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

 

Nasz mechanik z Żukowa przeprowadzi naprawę Twojego samochodu od początku do samego końca.

Posiadamy szeroki wachlarz usług oraz konkurencyjne ceny. U nas wykonasz mniejsze naprawy takie jak naprawa klimatyzacji po te większe jak diagnoza i naprawa systemów elektrycznych pojazdów wszystkich modeli i marek samochodów europejskich, amerykańskich i azjatyckich.

Zespół JB SERVIS składa się z prawdziwych pasjonatów oraz hobbistów motoryzacji. Każdą naprawę wykonujemy sumiennie oraz dobieramy najlepsze rozwiązanie do każdego problemu.

Dzięki doświadczeniu naszego zespołu mechaników klienci mogą spokojnie wyjeżdżać w trasy te długie i te krótsze bez obawy o zdolność pojazdu do przejechanych kilometrów.

Usuwamy juz istniejące usterki i skutecznie zapobiegamy pojawianiu się nowych.

Zmierzymy się z każdym problemem niezależnie od marki oraz modelu samochodu.

 

Zakres wybranych usług oferowanych przez nasz warsztat mechaniki to między innymi:

- naprawa wgnieceń bez lakierowania 
- naprawa przekładni kierowniczych
- wymiana rozrządów,
- naprawa lub wymiana sprzęgieł i skrzyń biegów,
- naprawa zawieszeń z regeneracją sworzni i wahaczy,
- dopasowywanie tuleji metalowo-gumowych (silentbloków),
- naprawa układów kierowniczych z regeneracją drążków,
- wymiana łożysk kół,
- naprawa układów hamulcowych,
- dorabianie przewodów hamulcowych,
- wymiana tłumików,
- wymiana oleju i filtrów,
- wymiana płynów eksploatacyjnych,
- przygotowanie pojazdów do okresowych przeglądów technicznych,