Naprawa motocykli Chwaszczyno

Miejsce dla każdego motocyklisty - JB SERVIS.

W warsztacie JB SERVIS znajdziecie profesjonalistów, którzy z wielkim zapałem oraz zaangażowaniem zajmą się Twoją maszyną.

Pierwszorzędną sprawą będzie diagnostyka, którą wykonamy. Korzystamy z najbardziej efektywnych testerów. Dzięki tej diagnozy jesteśmy świadomi jaki problem znajduje się wewnątrz maszyny, ale i również umożliwia nam regulację kontrolek serwisu.

Nasz warsztat wyposażony jest w specjalistyczne narzędzia i urządzenia pomiarowe co zapewnia wysoką jakość przeprowadzonych napraw. Uporamy się z każdym problemem, nie zależnie czy należy do tych mniejszych jak zmiana opony czy do tych większych gdzie potrzebne jest rozebranie całego motocyklu.

Naprawimy Twój motocykl w naszym warsztacie w Chwaszczynie.

Ty decydujesz o tym jakich narzędzi używamy.                                   

Większość warsztatów mechanicznych narzuca swoim klientom jakich części on ma użyć przy naprawie oraz jakich środków.

My dajemy Tobie wybór. Możemy użyć części używanych jak i tych nowych oczywiście przedstawimy Tobie pozytywne i negatywne strony każdego z wyborów. Główną zaletą naszego warsztatu jest to, że uświadamiamy każdego klienta o wszystkim.

Czyli? W momencie przekroczenia progu naszego warsztatu i generalnej diagnozie mówimy Tobie gdzie leży problem i jak należy go usunąć, potem opowiadamy o wszelkich działaniach jakie chcielibyśmy dokonać i ewentualnych kosztach. Nie chcemy Cię niczym zaskoczyć.

Jedyne zaskoczenie poczujesz w momencie odbierania swojego motocyklu bo sam będziesz zdumiony, że tą pracę wykonaliśmy tak świetnie.

 

Myślisz o podrasowaniu swojego motocyklu? Ale nie wiesz za bardzo jak się za to zabrać? Trafiłeś w dobre miejsce.

Jako zespół ludzi pasjonujących się motoryzacją, a tym bardziej samymi motocyklami chętnie podpowiemy Tobie jak wykonać Twój pomysł tak byś mógł się nim długo nacieszyć. Naprawimy oraz przeprowadzimy serwis w Twoim motocyklu w naszym warsztacie w Chwaszczynie.

Mechanika motocyklowa tylko w JB SERVIS.

Posiadamy wykwalifikowany zespół fachowych mechaników, którzy zdobywali swoje doświadczenie w branży motoryzacyjnej od lat. Zdobywana wiedza latami zrobiła z nich prawdziwych specjalistów w swoim zawodzie.

Ale to nie wszystko. Profesjonalna ręka nie wystarczy, nasza grupa specjalistyczna jest poparta przez profesjonalny sprzęt, który realizuje każdą naprawę precyzyjniej oraz szybciej, a zdajemy sobie świetnie sprawę, że na tym Ci naprawdę zależy. Wykonanie szybkiej usługi sprawia, że jesteśmy najbardziej pożądanym zakładem mechanicznym w Chwaszczynie.

Posiadamy indywidualne podejście do klienta, ponieważ wiemy, że każdy wymaga znaczniej innej obsług oraz usług. Podczas realizacji diagnozy staramy się jak najszerzej zidentyfikować co jest Tobie naprawdę potrzebne tak byś mógł spokojnie odpocząć, a my zajmiemy się każdym problemem.

Powierzając nam swoją maszynę nie musisz się martwić żadnymi usterkami występującymi w Twoim motocyklu. Przwieść go do naszego warsztatu mieszczącego się w Chwaszczynie.

Dzięki Tobie układamy cegiełka po cegiełce i tak kreujemy wspólna przyszłość z JB SERVIS. Ponieważ to my jesteśmy dla was.

Zapraszamy do kontaktu z naszym fachowcem, jednak najlepsza diagnoza zostanie zrealizowana gdy sam osobiście podjedziesz do naszego warsztatu, jesteśmy w tym momencie w stanie określić dokładny problem oraz go wycenić.

Jeżeli przywieziesz swój motocykl do naszego warsztatu mieszczącego w Chwaszczynie przeprowadzimy jego naprawę.