Naprawa aut japońskich

Auta japońskie- naprawisz już dziś w JB SERVIS!

Nasz serwis zajmuje się naprawą aut japońskich .

U nas zdiagnozujesz wszystkie podzespoły elektroniczne .

Posiadamy sprzęt serwisowy do diagnostyki komputerowej . Naprawiamy elektronikę i elektrykę . Naprawy mechaniczne i lakierniczo blacharskie . Obsługujemy auta japońskie i koreańskie .

Wszystkie wschodnie marki .

JB SERVIS , dla samochodów japońskich i koreańskich. Nasi mechanicy  to doświadczeni pracownicy ASO dzięki czemu mają państwo pewność, że samochód zostanie naprawiony zgodnie ze standardami producenta.

Sprawdź nasz warsztat i sprawdź nasze ceny! Jakość ASO nie musi oznaczać cen jak w ASO!

W  naszej ofercie usługi takie jak elektronika i elektryka samochodowa- wszystkie pojazdy poruszające się na ten moment po ulicach posiadają wysoce zaawansowane wyposażenie systemu elektronicznego.

Nasi specjaliści wykorzystując specjalistyczny komputer diagnostyczny mogą sprawdzić przyczyny problemu oraz usunąć skutki.

Posiadamy również  wulkanizacje, autoszyby ( naprawy uszkodzonych szyb ), pełna diagnostyka komputerowa, usługi z zakresu blacharstwa i lakiernictwa, mechaniki, gdzie znajdziesz doskonałą jakość serwisowanych pojazdów i napraw wykonywanych w najszybszym czasie przez zgrany zespół o olbrzymim doświadczeniu.

Z wielką przyjemnością podamy Ci pomocną dłoń w przypadku nieoczekiwanego wypadku lub usterki, ponieważ uruchomiliśmy pomoc drogowa  i wiele innych dodatkowych usług z zakresu naprawy samochodów oraz motocykli.

Wszystko czego potrzebujesz możesz znaleźć już u nas.

Naprawiając  swój samochód w JB SERVIS oszczędzasz  pieniądze i czas powierzając swoje bezpieczeństwo i komfort jazdy w rękach profesjonalistów.

 

Zapraszamy wszystkich posiadaczy samochodów japońskich marek takich jak:

* Honda

* Mazda

* Mitsubishi

* Toyota

* Nissan

* Suzuki

* Lexus

Tak samo jak i tych właścicieli koreańskich marek:

* Kia

* Hyundai

 

JB SERVIS specjaliści od aut japońskich oraz koreańskich

Na naszym wykonaniu na pewno się nie zawiedziesz.

Posiadamy fachowców o wykwalifikowanych umiejętnościach naprawczych.

Techniki, którymi na ten moment operujemy były wypracowane przez długie lata. Metodą prób i błędów osiągnęliśmy najbardziej precyzyjny efekt w kwestii naprawy samochodów azjatyckich.

Mechanizm tych aut jest specyficzny i praca na nich jest specyficzna oraz wymagająca.

Nasi fachowcy z wielką przyjemnością doprowadzą Twój samochód do pełnej sprawności.

Korzystamy z najnowocześniejszych technik diagnostycznych i oryginalnych lub zamiennych części.

Nasi klienci .

Naszymi klientami są osoby prywatne jak i osoby mające własne przedsiębiorstwa.

Nie zamykamy się na jedną kategorię klientów. Staramy się być elastyczni pod każdym aspektem tak by dogodzić nawet tym najbardziej wymagającym. Dbamy o to by każdy klient był indywidualnie traktowany. Bo zależy nam by ta współpraca zadowalała obydwie strony.

 Nie czekaj tylko zadzwoń już dziś.