Lakiernik Żuków

Lakiernictwo auta - od dziś już nie jest takie straszne.

Nieunikniona renoma panująca o blacharzach i lakiernikach to taka, że jest to zachcianka dosyć droga. Większość osób pomimo zadrapań czy bardzo dużych potrzeb blacharskich unikają tego tematu jak ognia.

Oczywiście nie należy to do najtańszych przyjemności jednak w JB SERVIS staramy się dawać konkurencyjne ceny by nie musieć obciążać was znacznymi kosztami. Wiele współczynników ma dobitne zdanie w kwestii ceny, dlatego o dokładną wycenę skontaktuj się z naszym fachowcem.
 

Lakierowanie samochodu na czym właściwie polega?

Jest to oczywiście dziecinnie proste, ponieważ powłoka lakierowa ma spełniać tylko dwa zadania. Przede wszystkim ma urzeczywistniać bezpieczeństwo ochronne pojazdu między innymi zabezpieczenie przed korozją i dopadającą rdzą każdy model ale i również ma spełniać kwestie dekoracyjną.

Należy pamiętać, że jeżeli producent gwarantuje przy sprzedaży swojego modelu samochodu odporność antykorozyjną, to podczas lakierowania wartość ta powinna zostać odbudowana do poziomu zapewnianej gwarancji.

Jeżeli producent wykonał powłokę lakierniczą w konkretnym kolorze, proces naprawczy powinien zostać wykonany tak, żeby nie widniały żadne widoczne różnice w tym kolorze.

Dotyczy się to zarówno struktury lakieru nawierzchniowego.

Najprościej ujmując auto po wyjściu u lakiernika powinno mieć ten sam kolor nawierzchni na odmalowanym elemencie taki sam jak na tym, które nie było przerabiane i ma jeszcze lakier od samej nowości.

Dlatego tak ważne jest to by w sytuacji potrzebnego lakierowania odezwać się do lakiernika, który ma rzeczywiście pojęcie na ten temat.

Najlepszego lakiernika w Żukowie znajdziesz właśnie u nas.

 

Zgłoś się do prawdziwych fachowców- JB SERVIS.

Ciężko czasem znaleźć osobę, która rzeczywiście się zna na wykonaniu usługi jaką jest lakierowanie samochodu.

Jednak w firmie JB SERVIS pracują sami fachowcy. Wachlarz naszych usług umożliwi Ci reperację każdej szkody.

Nasi specjaliście to zespół osób zajmujących się od lat branżą motoryzacyjną.

W swojej kadencji napotkali najróżniejszy przypadki i z niejednego bagna wychodzili. Co jest najważniejsze, potrafią zrozumieć klienta oraz jego potrzeby i zrobić według zaleceń.

Osoba zlecająca naprawę po wykonanej diagnostyce jest od razu informowana o ewentualnych kosztach naprawy przed jej samym wykonaniem oraz krok po kroku jakie czynności będą realizowane.

Zalecamy do bezpośredniego kontaktu z naszym fachowcem, który już telefonicznie będzie mógł opisać sposób naprawy danej awarii. Gdy przychodzisz do warsztatu jesteś traktowany jak gość w domu, bo zależy nam na trwałych kontaktach.

Posiadamy grono zadowolonych klientów poszerzające się każdego dnia.

Obsługujemy osoby prywatne jak i pojazdy firmowe. Nie zamykamy się na jeden segment klienta. Przerabialiśmy wiele modeli najróżniejszych marek. A każde nawet te najtrudniejsze zadanie wykonujemy,  ponieważ jest to dla nas możliwość podjęcia się nowych wyzwań.

Działamy na terenie Żukowa. Zadzwoń teraz i umów się na lakierowanie Twojego samochodu.