Konserwacja aut Żukowo

Rdza - odwieczny wróg każdego samochodu.

Każde auto jest narażone na działanie korozji, nie zależnie od tego czy dużo za niego zapłaciłeś, jakiej jest marki oraz jak długo się nim poruszasz.

To wszystko nie ma najmniejszego znaczenia, ponieważ każdy samochód jest narażony na takie sytuacje jak obijające się kamienie o blachę, wilgoć czy nawet sól, która jest posypywana corocznie w momencie opadów śniegu.

Podsumowując na wpływ czynników chemicznych i mechanicznych, które spotykamy na swojej drodze nie mamy wpływu.

Tak powstają ogniska rdzy, które nie badane ani usuwane mogą przerodzić się w poważny problem, a należy pamiętać, że bagatelizowanie ich występowaniu naraża nas na coraz to większe koszty.

Zadbajmy w takim wypadku o wszelkie zabezpieczenia przed powstaniem rdzy.

Zdecydowanie wydłuży czas eksploatacji samochodu a i również obniży koszty. A sam wygląd samochodu będzie dostatecznie satysfakcjonujący.

Wykonaj konserwację Twojego samochodu w naszym zakładzie mechanicznym w Żukowie. 

Jak producenci chronią nasze samochody przed korozją?

Samochodu wyjeżdżające z salonów posiadają swoją fabryczną ochronę.

Takie zabezpieczenie sprowadza się do naniesienia warstwy cynku jest to około od pięciu do dziesięciu mikrometrów.

Hamuje to działanie występowaniu korozji przez wodę oraz powietrze. Są dwa sposoby nałożenia roztworu na samochód.

Pierwszy z nich to  rozprowadzenie roztworu za pomocą natrysku. 

Drugi sposób jest bardziej preferowany, gdyż taka kąpiel zapewnia dostanie się roztworu w zakamarki gdzie natrysk pistoletowy miałby nie mały kłopot.

Idziemy na przekór powstającej rdzy- JB SERVIS.

Jako firma zajmująca się mechaniką, elektroniką, wulkanizacją i ogólną naprawą samochodów postanowiliśmy poszerzyć nasz pakiet usług i rozpoczęliśmy działanie w kwestii konserwacji samochodów w Żukowie.

Pozwala nam to o jeszcze dokładniejsze zadbanie Twoich potrzeb. Na czele naszego warsztatu stają specjaliści zajmujący się branżą motoryzacyjną od lat.

Zdobyty na przestrzeni tego czasu bagaż doświadczeń pozwala nam ich nazwać w tym momencie prawdziwymi ekspertami w swoim fachu.

Ale to nie wszystko co mamy do zaoferowania. Prawdopodobnie sama fachowa ręka tutaj nie wystarczy dlatego też ich umiejętności poprzedzają wyspecjalizowane oraz profesjonalne narzędzia.

Żukowo jest miejscem w którym stacjonujemy ale nie, tylko zapraszamy do kontaktu by móc bezpośrednio rozmówić się ze specjalistą i rozmówić o waszej potrzebie zabezpieczenia samochodu przed ewentualną korozją lub usunięciu ogniska rdzy. Wykonaj konserwacje w swoim samochodzie. 

Korozja jest odwiecznym problemem każdego kierowcy dlatego sukcesywnie stajemy z nim do walki. I możemy was zapewnić, że tę walkę wygramy właśnie my czyli JB SERVIS. Jeden z lepszych warsztatów mechanicznych w Trójmieście a już na pewno w Żukowie.

Nie czekaj tylko łap za słuchawkę i skontaktuj się z nami już teraz, pamiętaj każdy dzień zwlekania z rozrastającym się ogniskiem rdzy doprowadza do coraz to większych uszkodzeń oraz powikłań a równocześnie do poszerzania kosztów naprawy.