Konserwacja aut Chwaszczyno

Na czym polega konserwacja podjazdu?

Konserwacja samochodu polega na zabezpieczeniu powierzchni pojazdu tak, by jak najdłużej była odporna na zanieczyszczenia i korozję.

Konstrukcja auta jest narażona na różnorodne uszkodzenia cały rok.

Czym są tak właściwie najbardziej inwazyjne i wpływająco negatywnie na wygląd i występowaniu korozji czynniki?  Głównym sprawcą jest piasek oraz drobne kamyki, zaś zimą dodatkowym winowajcą jest śnieg, błoto oraz przede wszystkim sól.

Wszystkie te zjawiska powodują ścieranie się fabrycznej warstwy ochronnej, a to już ostatnia prosta do korozji.

Przeprowadzimy konserwację Twojego samochodu na terenie Chwaszczyna.

 

Jak często powinniśmy wykonywać konserwację samochodu?

Regularna konserwacja samochodu jest zalecana systematycznie co cztery lub sześć lat. Gwarantuje nam taka konsekwentność bezpiecznym i bezproblemowym poruszaniem się naszym pojazdem.

Bo jak to jest, że niektóre auta mające powyżej 10 lat nie posiadają żadnych śladów korozji bądź wyłącznie delikatne naloty powierzchniowe?

Rdza będzie pojawiać się w miejscach, do którego żadne środki nie dotrą są to między innymi spawy, fabryczne zagięcia blachy itp. Ale głównym aspektem jest jego wcześniejsze zabezpieczenie przez sprzedawcę.

Coraz rzadziej (na szczęście) spotykamy się by producent samochodu nie  zastosował żadnych zabezpieczeń antykorozyjnych, jednak by utrzymać wygląd i tą bezproblemowość proces należy powtarzać.

Jednak co z autami w których taka korozja już występuje? - Również i na takie przypadki nasi mechanicy potrafią zaradzić. Proces jest dłuższy i wymagający większego nakładu zaangażowania jednak dla nas to żaden problem.

Rozpoczęcie prac zaczynamy od usunięcia wszystkich ognisk rdzy, a także nalotów powierzchniowych.

Najbardziej skutecznym sposobem jest mechaniczne usunięcie jak największej ilości korozji. Chemiczne zobojętnianie wykonywane jest silnymi środkami.

By rdza mogła skutecznie się zobojętnić po nałożeniu preparatu należy odczekać 24 godziny.

 

Kiedy zalecamy wykonywanie konserwacji Twojego auta u mechanika w JB SERVIS?

Zabezpieczenia antykorozyjne należy wykonać przed zimą, aby uchronić pojazd przed szeregiem czynników, których konsekwencją jest ich sukcesywne pojawianie się.  Konserwacja auta w Chwaszczynie skutecznie zabezpiecza samochód przed poważnymi zniszczeniami.

Ma ona ogromny wpływ na bezpieczeństwo, a także na wartość samochodu. Na terenie Chwaszczyno jesteśmy w stanie taką konserwację wykonać.

Fachowcy zajmujący się u nas ich wykonaniem budowali swoją wiedzę oraz doświadczenie na przestrzeni wielu lat.

Według naszych klientów jesteśmy najlepszym warsztatem mechanicznym w Chwaszczynie, który pomoże usunąć korozję i zrealizuje konserwacje Twojego auta.

Zabezpieczenie antykorozyjne pozwala nam odsapnąć na kilka lat. Każdy samochód ma swoją indywidualną wycenę, dlatego nie czekaj tylko zadzwoń i się spytaj naszego fachowca jaki koszt wyniesie by zrealizować konserwację Twojego samochodu.

Z wielką przyjemnością nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie dotyczące zabezpieczenia oraz konserwacji Twojego samochodu.

Zacznij spać porządnie i nie myśl już o rdzy na Twojej karoserii.