Klimatyzacja Żukowo

 Firma JB SERVIS zapewni Tobie serwis klimatyzacji samochodowej na najwyższym poziomie .

  • Serwis klimatyzacji samochodowej w autach osobowych , dostawczych , ciężarowych oraz maszynach rolniczych
  • naprawa klimatyzacji
  • Przeglądy klimatyzacji samochodowych oraz w maszynach rolniczych
  • Dezynfekcje klimatyzacji samochodowych, odgrzybianie 

 

Ile kosztuje przegląd klimatyzacji?

Cena przeglądu klimatyzacji w Żukowie zależna jest od rodzaju samochodu. W starym pojeździe przegląd klimatyzacji, kontrolę szczelności oraz uzupełnienie czynnika chłodzącego oraz dezynfekcja nie będzie kosztować więcej niż dwieście złotych.

Jednak jeżeli spotykamy się z nowszy modelem koszt przeglądu i napełnienia może wynieść nieco więcej. Dokładną wycenę przeprowadzi nasz fachowiec. Nakreśli jakie problemy znalazł w związku z naprawą klimatyzacji w Twoim samochodzie.

Kiedy najlepiej wykonać przegląd klimatyzacji w Żukowie? - Nasi fachowcy sugerują by przegląd oraz serwis klimatyzacji dokonać raz w roku. Najlepszym momentem do jego realizacji jest wiosna. 

 

Co daje nam przeprowadzenie serwisu klimatyzacji?

1) Pierwszym bardzo ważnym aspektem przeprowadzenia przeglądu klimatyzacji to zniwelowanie występowania bakterii oraz grzyba czy też pleśni. Mamy pewność, że podczas jazdy samochodem nie jesteśmy narażeni na uszkodzenie własnego zdrowia.

2) Druga kwestia dotyczy zagwarantowania, że układ posiada pełną swoją wydajność. Brak czynnika naraża sprężarkę na większe przeciążenie traci na tym układ i nasz portfel.

3) Powinniśmy zadbać o bezustanne dostarczanie czynnika chłodzącego oraz oleju mineralnego, a także wykrycia dużo wcześniej o wysępieniu ewentualnych nieszczelności. Czym dłużej problem nie jest naprawiany tym większy koszt możemy ponieść.

 

Możemy dojść do wniosku, że bezpieczna klimatyzacja to taka, która jest systematycznie serwisowana.

Jej zadania polega na ochłodzenie środka pojazdu podczas upalnych dni. Jednak jej dokładana kontrola wyłącznie może nam to zapewnić. W innym przypadku możemy nawet  nabawić się na narażenie własnego zdrowia.

 

Jak ustawić klimatyzację aby nie zachorować? - 

Według lekarzy różnica temperatury pomiędzy środkiem pojazdu, a temperaturą zewnętrzną powinna wynosić maksymalnie od 6 do 7 ℃.

Dzięki zachowaniu tej zależności nie jesteśmy narażeni na szok termiczny ani wystąpienia przeziębienia. 

 

Zrobiony przegląd na własną rękę.

Przegląd dokonywany na własną rękę jest niemożliwy do wykonania. By wykonać serwis potrzebna jest nam automatyczna stacja obsługi klimatyzacji. Jest to profesjonalny oraz drogi sprzęt.

A my taki posiadamy w naszym zakładzie mechanicznym w Żukowie

By wykonać poprawnie dezynfekcje układu klimatycznego, powinniśmy udać się po radę do profesjonalnego mechanika.

W naszym zakładzie mechanicznym w Żukowie przeprowadzimy komleksową naprawę oraz serwis Twojej klimatyzacji.