Blacharstwo-Lakiernictwo Żukowo

JB SERVIS świadczy usługi blacharsko- lakiernicze w Żukowie.

Nie jest trudno jadąc samochodem o stłuczkę.

Często zdarzają się sytuację, że wystarczy wyłącznie chwila nieuwagi nawet nie z naszej winy. Zamartwianie się a wołanie o pomoc nic nie da.

Należy w tej sytuacji wybrać numer do JB SERVIS, a na pewno jeden z naszych fachowych blacharzy zajmie się Twoim pojazdem.

Usuwamy z wielką precyzją skutki stłuczek czy kolizji. Posługujemy się wyłącznie specjalistycznym oraz profesjonalnym sprzętem. W rękach prawych fachowców działa on cuda.

Jesteśmy zgranym zespołem, który współpracuje ze sobą od wielu lat. Na bazie wspólnych doświadczeń i wielkiego stażu w branży motoryzacyjnej realizujemy naprawy na najwyższym poziomie.

Zdecydowanie jesteśmy w stanie przywrócić Twój samochód do stanu przed kolizją a nawet i lepiej, bo będzie wyglądał jak nowy z salonu. Nie ma znacznie na jakim stopniu zaawansowania znajdują się zaistniałe uszkodzenia.

Wykończenia blacharza.

Przede wszystkim zależy nam na tym byś wiedział za co płacisz. Dlatego dajemy Ci wybór, czy części zamienne maja być nowe czy wcześniej już użytkowane.

Za nim wykonamy jakikolwiek ruch, przeprowadzana zostaje diagnoza, która jasno mówi co należy zrobić i w jakiej cenie zostanie rozliczona dana usługa.

Nasi fachowcy chętnie dzielą się swoją wiedzą zdobywaną przez lata, dlatego każdego klienta ostrzegają przed prawdopodobnymi skutkami podjętego działania.

Nie mniej jednak posiadamy konkurencyjne ceny, a realizacja usługi jest wykonana najszybciej jak to możliwe. Ponieważ zdajemy sobie świetnie radę, że z wielką chęcią powróciłbyś do poruszania się swoim samochodem.

Lakiernictwo na najwyższym poziomie usług.

Lakiernia naszej firmy spełnia wszystkie niezbędne wymogi. Jakość oraz technologia użytkowana w warsztacie JB SERVIS spełnia wszystkie zastrzeżenia.

Użytkowany przez nas sprzęt jest profesjonalny co przyśpiesza oraz nadaje precyzyjności każdemu ruchu lakiernika. A wiemy, że na tym Ci najbardziej zależy.

Nie zapominamy o Tobie ani Twoich potrzebach.

Bez samochodu jak bez ręki. Nagłe zaprzestanie jazdy swoim samochodem może lekko sparaliżować Twój dotychczasowy tryb życia. 

Dojazd do pracy może zdawać się jeszcze bardziej uciążliwy. Zdajemy sobie świetnie z tego sprawę.

JB SERVIS jest firmą, która z chęcią zaopiekuje się każdym autem w potrzebie ale nie tylko, dbamy również o naszych klientów.  Wykonamy naprawę blacharską oraz lakierniczą.

Pamiętamy o Tobie dlatego też udostępniamy samochody na zastępstwo. Tak byś nie musiał się martwić o to jak dasz radę przebyć tą standardowo i tak już ciężką trasę do pracy.

Jednak wiemy, że swoim samochodem jest poruszać się najlepiej. Dlatego czym prędzej śpieszymy się do wykonania usługi ponieważ chcemy byś jak najszybciej powrócił do standardowego trybu życia.

 

JB SERVIS jesteś w dobrych rękach - Staniemy na wysokości każdego nadanego nam zadania, ponieważ pracujemy z założeniem, że nie ma rzeczy nie możliwych. Skorzystaj z usług blacharsko - lakierniczych na terenie Żukowa.

Posiadamy na tyle rozwinięty wachlarz usług, że bez problemu każdy na pewno coś dla siebie znajdzie, a w kwestii motoryzacyjnej jesteśmy najlepsi w Żukowie.