Blacharstwo-Lakiernictwo Kartuzy

Poszukiwania blacharza, lakiernika w miejscowości Kartuzy.

Jeżeli szukasz najlepszego lakiernika, blacharza w Kartuzach to już możesz zakończyć swoje poszukiwania bo o to jesteśmy my JB SERVIS.

Nasze wieloletnie doświadczenie, profesjonalny sprzęt oraz szeroki wachlarz usług są gwarancją satysfakcji naszych Klientów. Działamy szybko oraz skutecznie.

Wypadki chodzą po ludziach - Przytrafiła Ci się przykra sytuacja, która znacząco albo w sposób minimalistyczny zaburzyła wygląd Twojej maszyny? Chciałbyś by samochód wyglądał jak nowy z salonu? Dla nas to żaden problem.

Zajmujemy się usuwaniem skutków stłuczek i innych zdarzeń drogowych oraz wymieniamy elementy ,,zjedzone” przez rdzę.

Wszystkie te działania odbywają się pod ręką prawdziwych fachowców.

W JB SERVIS zatrudniani są wyłącznie profesjonaliści z dużym bagażem doświadczeń w tej branży. Jednak sam ekspert od zadań lakierniczo -blacharskich nie wystarczy.

Są oni wsparci najlepszym profesjonalnym sprzętem od najprostszych narzędzi ręcznych po specjalistyczne urządzenia lakiernicze.

W ten sposób kształty poszczególnych elementów są przywracane do stanu początkowego, a auto wygląda jak przed wypadkiem lub stłuczką.

Bezpyłowa kabina lakiernicza, komputerowy doborów lakieru i własna mieszalnia lakierów renomowanej firmy pozwala na wykonanie usługi na najwyższym poziomie.

Centrum aut powypadkowych to właśnie JB SERVIS.

Wieloletnie doświadczenie i działanie na rynku poparte jest rzeszą zadowolonych klientów.

Naszymi klientami są przedsiębiorcy, instytucje jak i osoby prywatne. Nie ograniczamy się w żadnym wypadku do jednej kategorii. Na przestrzeni lat mieliśmy do czynienia z każdym przypadkiem, dlatego nic na ten moment nie jest w stanie nas zaskoczyć.

Potrafimy podążać za wizją i planami nawet tego najbardziej wymagającego klienta.

Żaden kierowca swojej maszyny nie opuści naszego warsztatu będąc nie zadowolonym. Wszystko to odbywa się w przyjaznej atmosferze i lokalizacji dogodnej dla wszystkich zainteresowanych.

Blacharstwo oraz Lakiernictwo znajdziesz na terenie Kartuz.

Przygotowanie auta na sprzedaż.

Czy chcesz sprzedać swój samochód ale zarysowania znacznie obniżają kwotę wyjściową? My możemy Ci w tym pomóc.

Oczywiście każdy zna pewnie taką sytuację z własnej autopsji, że gdy nadchodzi moment sprzedaży ujawniają się nawet te najmniejsze zarysowania, a nawet i one mogą znacząco wpłynąć na cenę samochodu.

Przed próbą sprzedaży, zadbajmy o to by maszyna dawała odczuć chętnemu na zakup, że ma do czynienia z luksusowym oraz pełnym wielu możliwości modelem auta.

Jak to zrobić? Otóż zarysowania czy wgniecenia znacząco obniżają kwotę finalną, za jaką auto może zostać odsprzedane. Wychodząc oczekiwaniom naprzeciwko stawiamy się My z naszą niecodzienną ofertą i prawdziwymi ekspertami gotowymi do pracy. Zakład lakierniczo - blacharski w Kartuzach.

Stawiamy na jakość. Możemy już dla Ciebie z niesamowitą precyzyjnością dokonać ,,odświeżenia” wyglądu Twojego pojazdu.  Bo dla nas nie ma rzeczy nie możliwych.

Obsługujemy auto każdej marki w celu uzyskania konkretnej wyceny oraz dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu.