Warsztat samochodowy i pomoc drogowa JB SERVIS

Zadzwoń do nas + 48 602-601-659

Klimatyzacja Żukowo

Przez co pojawiają się awarię klimatyzacji?

Nie zadbana klimatyzacja jest skazana na większe lub mniejsze uszkodzenia, które z pewnością ujawnią się w czasie. Dlatego tak często mechanicy zajmujący się tym sprzętem tak samo jak u nas w JB SERVIS zwracają wielką uwagę osobą posiadającym swoje samochody by systematycznie i sukcesywnie dopełniać płyny i kontrolować zachowanie tego narzędzia. Awaria z pewnością sama nie zniknie, a przy wolnej reakcji może narazić właściciela na coraz to większy wydatek. Może zacznijmy od tych najdroższych, których strzec się trzeba.

Pierwszą najbardziej kosztowną awarią klimatyzatora jest uszkodzenie kompresora. Z powodu nieszczelności w nim ucieka nam olej jak i sam czynnik chłodniczy. Sprężarka nie ma możliwości na dłuższą pracę, ponieważ po wydostaniu się tych płynów zaczyna pracować na sucho gdzie w końcowym efekcie dochodzi do zatarcia.

Innym również częstym przypadkiem jest awaria chłodnicy. Ona sama usytuowana jest niestety bardzo często w miejscu gdzie o uszkodzenie nie jest ciężko. Bezpośrednio narażona jest na przypadkowe kamienie czy nawet sól, która znajduje się na ulicach zimą, czego wynikiem są same korozję. Ten problem również nie należy do tanich napraw.

Nie lekceważmy hałasów wydobywających się podczas pracy klimatyzacji. Może to wskazywać na to, że olej, który niedawno został zaaplikowany jest w nadmiarze, a poziom jest zbyt wysoki by pracować poprawnie. Ewentualnie może hałas być skutkiem braku oleju w klimatyzacji.

Zatarcia sprężarki pojawiają się i to bardzo często. Z jakich czynów wynika taka konsekwencja? Otóż niewłaściwe zastosowanie oleju, zbyt niski poziom cieczy lub uszkodzony wentylator skraplacza. Jakie są skutki? Kompresor poddawany jest działaniu zbyt wysokich temperatur.

Nie zadowalająca wydajność chłodzenia może być efektem zwykle niedostatecznej ilości płynu chłodzącego. Tu już schodzimy do trochę niższej pułki cenowej, ponieważ szybka reakcja kierowcy może pozwolić mu zachować trochę gotówki w kieszeni.

JB SERVIS naprawi Twoją klimatyzację w Żukowie.

Jesteśmy zespołem zajmującym się fachowo naprawami tego typu uszkodzeń. Mieliśmy do czynienia z niejednym uszkodzeniem czy awarią. Zdobywaliśmy wiedzę na przestrzeni wielu lat. Po przez wypracowany bagaż doświadczeń utworzyliśmy zespół prawdziwych fachowców. Chętnie dzielimy się wiedzą z naszymi klientami. Techniki obrane w celu naprawy klimatyzacji sprawdzają się nawet w tych najcięższych przypadkach. Staramy się jak najbardziej uświadomić naszych klientów, że cena ma często bardzo duży wpływ na ich czas reakcji. Ponieważ czym później zauważy zostanie problem tym awaria staje się bardziej przeszkadzająca i trudniejsza do naprawy. Pracujemy na prawie każdym typie samochodów. Funkcjonujemy na terenie Żukowa i nie tylko. Obsługujemy samochody firmowe i osób prywatnych. Nie zamykamy się na jednego klienta.

Regularne serwisowanie klimatyzacji pozwoli Ci uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji. Jednak nie ma rzeczy z którą my JB SERVIS byśmy sobie nie poradzili. Dlatego zadzwoń już teraz do nas.

Ostatnio naprawiane auta
chip tuning Gdańsk | pomoc drogowa Żukowo pomoc drogowa Żukowo | klimatyzacja Żukowo | ogłoszenia
© 2016 jbservis.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i pozycjonowanie: