Warsztat samochodowy i pomoc drogowa JB SERVIS

Zadzwoń do nas + 48 602-601-659

Pomoc Drogowa Żukowo

Nie panikuj tylko zadzwoń po Pomoc Drogową.

Wypadki są i zdarzać się będą. Jest to moment, w którym mało osób potrafi zachować zimną krew. Każdy w strachu i z powodu nerwów zaczyna bezsensownie się miotać co nie daje żadnych pożądanych skutków. A to oczywiste, że podczas poruszania się samochodem jesteśmy narażeni na wypadki czy kolizję. A czasem i sam nasz samochód strzela tak zwanego focha i odmawia nam posłuszeństwa.

Po pierwsze..

1)     Weź głęboki wdech oraz wydech, należy do tej sytuacji podejść z rozwagą i spokojem.

2)     Wyłącz silnik swojej maszyny.

3)     Włącz światła awaryjne.

4)     Zbadaj czy nie ma żadnych osób potrzebujących nagłej pomocy, pamiętając głownie o własnym bezpieczeństwie. Gdy ta sytuacja nie wymaga obecności ratowników.

5)     Pamiętaj, że musisz głownie dbać o własne bezpieczeństwo w tej sytuacji. Dlatego też ubierz się w kamizelkę odblaskową oraz rozstaw trójkąt ostrzegawczy zachowując przy tym największe środki bezpieczeństwa.

6)     I spokojnie zadzwoń po Pomoc Drogową. A najlepsza pomocą drogową w Gdyni, Gdańsku, Sopocie, Chwaszczynie, Żukowie czy Kartuzach jest JB SERVIS.

Jesteśmy do waszej dyspozycji przez całą dobę, w każdy dzień tygodnia. Zadbamy o kompleksową opiekę Twojej oraz samochodu. Nie zostawimy Cię w opresji tylko chętnie wyciągniemy pomocną dłoń. Już o nic nie musisz się martwić, my wszystko załatwimy.

W jakich jeszcze sytuacjach Pomoc Drogowa z JB SERVIS Ci pomoże?

Oczywiście nie tylko wypadek powoduje, że samochód zostaje unieruchomiony. Pomoc drogowa nie służy włącznie do tych najbardziej awaryjnych przypadków. Choć głównie dlatego została rozpoczęta sama jej wizja. Oferujemy holowanie samochodu. W przypadku zajścia jakiejś poważniejszej awarii gdy chciałbyś przemieścić swój pojazd z punktu A do punktu B, my Ci z wielką chęcią w tym pomożemy. Tą funkcję mamy czynna 24/7 także bez obaw możesz śmiało dzwonić już teraz do JB SERVIS.

Rozładowany akumulator niektórym jest bardziej lub mniej znany. Gdy nie jest wystarczająco naładowany najczęściej gaśnie. My również zajmujemy się odpalaniem samochodów czyli podładowanie akumulatora za pomocą klem. W ułamek sekundy doprowadzimy Twój samochód do życia.

Deszcz pada nadmiernie, a Ciebie nawigacja prowadzi przez bagnistą drogę? I nagle upss.. nie możesz się ruszyć? Ugrzęzłeś w rowie albo błocie? W pakiecie naszych usług znajdziesz również wyciąganie aut z rowów lub błota.

Oferujemy również zmianę kola. Nie należysz do osób, które posiadają tą umiejętność, albo brakuje Ci odpowiednich narzędzi? Śmiało zadzwoń.

Czasem i tak się zdarza, że za wysoko zamierzyliśmy siły naszego samochodu i w pewnym momencie zbrakło nam paliwa. Oczywiście również i w takiej sytuacji możecie śmiało do nas się odzywać, ponieważ zajmujemy się dowozem paliwa.

Jeżeli wystąpiła u Ciebie w samochodzie mała awaria, która nie musi być naprawiana koniecznie w warsztacie mechanicznym. Nasz fachowiec już teraz porusza się dla was w pomocy drogowej i może usunąć uszkodzenia. Zajmujemy się drobnymi naprawami na drodze, a holowanie nie będzie już tak potrzebne.

Ostatnio naprawiane auta
chip tuning Gdańsk | pomoc drogowa Żukowo pomoc drogowa Żukowo | klimatyzacja Żukowo | ogłoszenia
© 2016 jbservis.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i pozycjonowanie: