Warsztat samochodowy i pomoc drogowa JB SERVIS

Zadzwoń do nas + 48 602-601-659

Pomoc Drogowa Chwaszczyno

Służymy pomocną dłonią przez całą dobę by odholować Twój samochód.

 

Przytrafiła Ci się awaria albo stłuczka? Unieruchomiony został Twój pojazd? Potrzebujesz nagłej i szybkiej pomocy drogowej?  

Wypadki czy stłuczki różnego rodzaju przytrafiają się bardzo często i każdemu. Właśnie dla takich sytuacji przygotowaliśmy ofertę, która pomoże wam nie zależnie od godziny wspomóc Ciebie w trudnej sytuacji.  W szybki i skuteczny sposób odholować pojazd na terenie Chwaszczyna. Przeprowadzimy pojazd w wyznaczone przez klienta miejsce, do najbliższego warsztatu albo waszego mechanika. Warto zauważyć, że nasze usługi autoholowania Chwaszczyno obejmuje holowanie samochodu każdego rodzaju.

Co możemy wam zapewnić jako firma zajmująca się pomocą drogową?

 

* Oczywiście jest to pomoc drogowa- Chwaszczyno i okolice. Zajmiemy się również drobnymi naprawami, dowożeniem paliwa, wymianą kół, odpaleniem pojazdu, awaryjne otwieranie drzwi i wiele innych.

* Rozładował Ci się akumulator? Zarówno zajmujemy się uruchamianiem samochodu przez kable bądź specjalnych urządzeń typu booster.

* Potrzebujesz odholować samochód? Przeprowadzić auto z punktu A do punktu B? Lawety działają u nas bez zastrzeżeń. Naszą renomą jest bardzo szybka reakcja na zgłoszenie takiej potrzeby oraz gotowość na długodystansowe trasy.

* Posiadasz małą usterkę, której naprawa nie wymaga warsztatu? Posiadamy również serwis działający całą dobę w przystępnych cenach na terenie Chwaszczyna  i nie tylko. Zadzwoń po nas a spokojnie dojedziesz bez większych zmartwień do swojego domu.

* Zdajemy sobie sprawę, że drogi w Polsce bywają nieprzejezdne w różnych warunkach pogodowych. Oferujemy wyciąganie aut z rowu lub błota.

Bez wątpienia najlepsza i najszybsza obsługa podczas kolizji lub usterki.

 

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Chcemy jak najbardziej zadbać o to byś dotarł bezpiecznie do celu a Twój samochód miał zagwarantowaną opiekę. Koncentrujemy się na Twojej potrzebie, która jest pierwszorzędnym aspektem jaki jest brany pod uwagę. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie. W JB SERVIS zatrudniani są wyłącznie wykwalifikowani fachowcy z nowoczesnym sprzętem. Również posiadamy możliwości do obsługiwania kolizji drogowych, w których wzięło udział wiele pojazdów.

Gwarantujemy uczciwe traktowanie każdego klienta.

W naszym panelu ofert znajdują się przystępne oraz konkurencyjne ceny za pomoc drogową w Chwaszczynie i jego okolicach. Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług pomocy drogowej lub zlecić holowanie samochodu, skontaktuj się z naszą firmą, odpowiemy na twoje pytania i przygotujemy ofertę. W takim wypadku zapraszamy do zakładki KONTAKT. Masz problem? Bez zbędnego zwlekania zadzwoń już teraz, a nasz fachowiec podziała na Twoją korzyść.

 

Jeżeli znajdujesz się w nagłej potrzebie zadzwoń już teraz a my Ci pomożemy!

Ostatnio naprawiane auta
chip tuning Gdańsk | pomoc drogowa Żukowo pomoc drogowa Żukowo | klimatyzacja Żukowo | ogłoszenia
© 2016 jbservis.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i pozycjonowanie: