Warsztat samochodowy i pomoc drogowa JB SERVIS

Zadzwoń do nas + 48 602-601-659

Naprawa motocykli Żukowo

Serwis Motocykli w Żukowie.

Nadchodzi wiosna wielkimi krokami i chciałbyś przygotować swoją maszynę do jazdy, jednak zauważasz jeden mankament, który znacząco wpływa na samą jazdę. Zadbanie o kwestię bezpieczeństwa to bardzo ważny aspekt w szczególności przy jeździe jednośladem. Jesteśmy bardziej narażeni na zderzenie oraz znacznie większe konsekwencje niż kierowcy samochodów. Kiedy nawali nam mechanika nie możemy liczyć na żaden cud. Dlatego tak ważne jest przygotowanie pod kwestią mechaniczną nasz motocykl. Przeglądy, przygotowania do sezonu oraz naprawy jednośladów wykonasz w JB SERVIS. Jesteśmy zespołem osób z wielką pasją do motocykli. Realizujemy naprawy od tych najmniejszych po te znaczące.

Marki motocykli, które u nas naprawisz.

Realizujemy naprawy w najróżniejszych modelach motocykli, jednak naszym konikiem jest:

Honda, Suzuki, Yamaha, Kawasaki, Aprilla, BMW, Ducati, Jawa, Peugeot, KTM, Triumph, Zipp, Kingway, Kymco, Malaguti, Simson i wiele innych.

Radość i bezpieczeństwo z jazdy- to główne wyznaczniki JB SERVIS.

My stawiamy sprawę klarownie przed każdym klientem. Nie staramy się mydlić oczu tylko po przyjeździe do naszego warsztatu mechanicznego realizujemy diagnostykę, w której wykrywamy błędy i awarię. Następnie nasz specjalista opowiada Tobie jakie działania chcielibyśmy zrealizować tak by naprawić Twój motocykl i jakie koszty możesz ponieść. Stawiamy na jak najbardziej dokładne uświadomienie każdego klienta przed i po naprawie. Doświadczenie oraz wiedzę nasi fachowcy zdobywali na przestrzeni wielu lat działając w branży motoryzacyjnej, a teraz bardzo chętnie się nią dzielą. Nie zatajamy żadnych informacji, a wręcz przeciwnie z wielką chęcią udzielamy odpowiedzi na każde pytanie. Zespół JB SERVIS składa się z hobbistów całej motoryzacji, przyjeżdżając do nas oddasz swoją maszynę w dobre ręce. Jednak nie tylko fachowa dłoń sprawi, że będziesz mógł swobodnie latać swoim motocyklem. Profesjonalny oraz specjalistyczny sprzęt, który posiadamy w naszym warsztacie pozwala na skuteczniejsze, szybsze i bardziej precyzyjne wykonanie każdej naprawy.

Co roczny przegląd wszystkich podzespołów jak najbardziej wskazany.

Czy motocykl stał dłuższą przerwę czy wyłącznie przesiedział zimę namawiamy każdego by odwiedził nasz zakład w celu bezpieczeństwa swojego i zadbania kondycji motocyklu. Kontrola stanu opon, zgodnie z zaleceniami producenta powinna być diagnozowana przed każdym wejściem na jednoślad. Sprawdzenie świeżości płynów oraz ich  poziom. Ale i również kontrola filtrów. Te wszystkie czynności powinny być zrealizowane przed rozpoczęciu każdego sezonu. W ramach przeglądu okresowego w JB SERVIS możesz liczyć na: wymianę oleju, wymianę filtrów, wymianę płynu hamulcowego, wymianę płynu chłodzącego, kontrolę sprawności baterii, kontrolę lub wymianę świec zapłonowych, kontrolę lub wymianę tarcz i klocków hamulcowych oraz inne części, na które chciałbyś zwrócić sam uwagę.

Stacjonujemy w Żukowie i nie tylko. By zrealizować wycenę zapraszamy do kontaktu, a najlepiej jakbyś odwiedził nasz warsztat swoją maszyną.

Ostatnio naprawiane auta
chip tuning Gdańsk | pomoc drogowa Żukowo pomoc drogowa Żukowo | klimatyzacja Żukowo | ogłoszenia
© 2016 jbservis.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i pozycjonowanie: