Warsztat samochodowy i pomoc drogowa JB SERVIS

Zadzwoń do nas + 48 602-601-659

Mechanik samochodowy Kartuzy

Mobilny mechanik samochodowy.

W przypadku małej awarii, która nastała Cię na drodze zadzwoń już teraz po JB SERVIS. Naprawiamy uszkodzenie Twojego samochodu w bieżącym miejscu w którym się znajdujesz. Zdążyliśmy zauważyć, że niektóre samochody przyjeżdżające do nas nie musiały ruszać specjalnie do naszego warsztatu. Ponieważ mogliśmy podjechać My. Uruchomiliśmy w celu poprawienia jakości naszych usług Pomoc Drogową. Nie zawsze jest potrzebne holowanie samochodu i sami zdążyliśmy to zauważyć. Bezsensownie wydane pieniądze, a może być dużo prościej. Naszą pomocą drogową poruszają się sami fachowcy z naszego warsztatu po to by móc pomóc Ci nawet na drodze. Szybka naprawa i już możesz jechać dalej. Ale mówimy tutaj tylko o tych mniejszych usterkach, które rzeczywiście można naprawić zdalnie. Jeżeli jednak wystąpiła większa awaria lub doszło do kolizji, która unieruchomiła Twój pojazd w cięższym stopniu serdecznie zapraszamy do naszego warsztatu mechanicznego gdzie zajmą się Tobą nasi profesjonaliści.

Warsztat i serwis samochodowy Kartuzy.

Jako warsztat samochodowy stacjonujący w Trójmieście liczymy się z dużą konkurencją, jednak nasza oferta jest znacznie bogatsza od innych, a ceny atrakcyjniejsze.  Jednak nie ta kwestia jest priorytetem dla naszych stałych klientów. Jakość wykonywanych przez nas usług stawia nas na samym podium. Stawiamy przede wszystkim na uczciwość. Wszelkie działania i zamiary, które chcemy podjąć w kierunku naprawy Twojego auta, jest wcześniej konsultowana. Chcemy jak najbardziej opisać Tobie szereg działań, które zamierzamy oraz o ewentualnych kosztach. Ponieważ to Ty decydujesz co robimy z Twoim samochodem. Staramy się znaleźć w każdym przypadku najbardziej atrakcyjną alternatywę dla klienta. Cały zespół mechaników w JB SERVIS składa się z samych pasjonatów motoryzacji. Wszystkie nagonki motoryzacyjne są aktualizowane, a dzięki temu nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Podejmujemy się każdego nawet nowego wyzwania bo dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, ponieważ zdajemy sobie świetnie sprawę z tego, że każdy jest inny i wymaga innej opieki. Zarażamy pełnym zaangażowaniem.  Obsługujemy praktycznie każdy model samochodu, ponieważ znamy się na pracy, którą wykonujemy.

Naprawa samochodu, bez dodatkowych kosztów.

W celu uzgodnienia dokładnej wyceny naprawy Twojego samochodu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, ewentualnie bardziej popieramy opcję wizyty osobistej w naszym warsztacie. W tym czasie jesteśmy w stanie zrealizować dokładną diagnostykę pojazdu. W tym czasie będziemy mieli klarowną sytuację co i jak należy naprawić. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, ponieważ zależy nam bardzo na tym byś miał pełną świadomość z czym, dlaczego i po co. Zaufało już nam cały czas powiększające się grono zadowolonych klientów. Przyjedź i sam sprawdź a zrozumiesz, że jesteśmy najlepszym warsztatem mechanicznym w Kartuzach i nie tylko.

Ostatnio naprawiane auta
chip tuning Gdańsk | pomoc drogowa Żukowo pomoc drogowa Żukowo | klimatyzacja Żukowo | ogłoszenia
© 2016 jbservis.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i pozycjonowanie: