Warsztat samochodowy i pomoc drogowa JB SERVIS

Zadzwoń do nas + 48 602-601-659

lakiernik Żukowo

Blacharstwo i lakiernictwo:
- blacharstwo i lakiernictwo - naprawy powypadkowe wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych oraz auta terenowe.
- pełan serwis nie tylko blacharsko lakierniczy ale i mechaniczny , wraz z pomiarem geometri .
 

Naprawiamy bezgotówkowe i reprezentacja klienta:


Reprezentowanie klienta u ubezpieczyciela to element naszej oferty, który nas wyróżnia spośród innych warsztatów . Wieloletnie doświadczenie w kontaktach z firmami ubezpieczeniowymi pozwala nam na szybkie prowadzenie spraw w taki sposób by wyceny dokonywane przez rzeczoznawców firm ubezpieczeniowych odpowiadały rzeczywistej utracie wartości samochodu. Dysponujemy swiom prawnikiem który zajmuje się wszystkimi odszkodowaniami .Większość firm ubezpieczeniowych stara się zaniżać kwoty wypłacanych odszkodowań.  Nasze doświadczenie oraz stała współpraca z rzeczoznawcami sądowymi może Cię przed tym ustrzec i uzyskać pełną wartość szkody .
Oferowana forma rozliczenia bezgotówkowego jest bardzo korzystna dla klientów. Dzięki niej eliminuje się konieczność zapłaty za usługę przez klienta, a także ogranicza się do minimum formalności, które załatwiane są w jego imieniu w towarzystwie ubezpieczeniowym.
 
Holowanie oraz pomoc drogowa  24h 7 dni w tygodniu : 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Kiedy  niezbędne jest udzielenie pomocy drogowej w nagłych wypadkach, przewiezienie unieruchomionego pojazdu z wskazanego miejsca, typu:  parking lub warsztat wskazany przez klienta.
 

Samochód zastępczy:

Na czas naprawy blacharsko lakierniczej oferujemy naszym klientom samochód zastępczy. Naprawa samochodu, nie musi oznaczać dodatkowych utrudnień w codziennych obowiązkach czy dojazdach do pracy .
 
Ostatnio naprawiane auta
chip tuning Gdańsk | pomoc drogowa Żukowo pomoc drogowa Żukowo | klimatyzacja Żukowo | ogłoszenia
© 2016 jbservis.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i pozycjonowanie: