Warsztat samochodowy i pomoc drogowa JB SERVIS

Zadzwoń do nas + 48 602-601-659

Blacharstwo-Lakiernictwo Kartuzy

Poszukiwania blacharza, lakiernika w miejscowości Kartuzy.

Jeżeli szukasz najlepszego lakiernika, blacharza w Kartuzach to już możesz zakończyć swoje poszukiwania bo o to jesteśmy my JB SERVIS. Nasze wieloletnie doświadczenie, profesjonalny sprzęt oraz szeroki wachlarz usług są gwarancją satysfakcji naszych Klientów. Działamy szybko oraz skutecznie.

Wypadki chodzą po ludziach…

Przytrafiła Ci się przykra sytuacja, która znacząco albo w sposób minimalistyczny zaburzyła wygląd Twojej maszyny? Chciałbyś by samochód wyglądał jak nowy z salonu? Dla nas to żaden problem. Zajmujemy się usuwaniem skutków stłuczek i innych zdarzeń drogowych oraz wymieniamy elementy ,,zjedzone” przez rdzę. Wszystkie te działania odbywają się pod ręką prawdziwych fachowców. W JB SERVIS zatrudniani są wyłącznie profesjonaliści z dużym bagażem doświadczeń w tej branży. Jednak sam ekspert od zadań lakierniczo -blacharskich nie wystarczy. Są oni poparci najlepszym profesjonalnym sprzętem od najprostszych narzędzi ręcznych po specjalistyczne urządzenia lakiernicze. W ten sposób kształty poszczególnych elementów są przywracane do stanu początkowego, a auto wygląda jak przed wypadkiem lub stłuczką. Bezpyłowa kabina lakiernicza, komputerowy doborów lakieru i własna mieszalnia lakierów renomowanej firmy pozwala na wykonanie usługi na najwyższym poziomie.

Centrum aut powypadkowych to właśnie JB SERVIS.

Wieloletnie doświadczenie i działanie na rynku poparte jest rzeszą zadowolonych klientów. Naszymi klientami są przedsiębiorcy, instytucje jak i osoby prywatne. Nie ograniczamy się w żadnym wypadku do jednej kategorii. Na przestrzeni lat mieliśmy do czynienia z każdym przypadkiem, dlatego nic na ten moment nie jest w stanie nas zaskoczyć. Potrafimy podążać za wizją i planami nawet tego najbardziej wymagającego klienta. Żaden kierowca swojej maszyny nie opuści naszego warsztatu będąc nie zadowolonym. Wszystko to odbywa się w przyjaznej atmosferze i lokalizacji dogodnej dla wszystkich zainteresowanych.

Przygotowanie auta na sprzedaż.

Czy chcesz sprzedać swój samochód ale zarysowania znacznie obniżają kwotę wyjściową? My możemy Ci w tym pomóc. Oczywiście każdy zna pewnie taką sytuację z własnej autopsji, że gdy nadchodzi moment sprzedaży ujawniają się nawet te najmniejsze zarysowania, a nawet i one mogą znacząco wpłynąć na cenę samochodu. Przed próbą sprzedaży, zadbajmy o to by maszyna dawała odczuć chętnemu na zakup, że ma do czynienia z luksusowym oraz pełnym wielu możliwości modelem auta. Jak to zrobić? Otóż zarysowania czy wgniecenia znacząco obniżają kwotę finalną, za jaką auto może zostać odsprzedane. Wychodząc oczekiwaniom naprzeciwko stawiamy się MY z naszą niecodzienną ofertą i prawdziwymi ekspertami gotowymi do pracy. Stawiamy na jakość. Możemy już dla Ciebie z niesamowitą precyzyjnością dokonać ,,odświeżenia” wyglądu Twojego pojazdu.  Bo dla nas nie ma rzeczy nie możliwych. Obsługujemy auto każdej marki w celu uzyskania konkretnej wyceny oraz dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu.

Ostatnio naprawiane auta
chip tuning Gdańsk | pomoc drogowa Żukowo pomoc drogowa Żukowo | klimatyzacja Żukowo | ogłoszenia
© 2016 jbservis.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i pozycjonowanie: